אודותי

עודד צפתי לימוד רכיבה על אופניים

"החיים הם כמו רכיבה על אופניים, אם קל לך מידי סימן שאתה בירידה"

שמי עודד צפתי, בן 38 , מדריך אופניים – בוגר בית הספר למקצועות הספורט.

למעשה אני מתכנת וכלכלן במקצועי, אבל כזה שחיידק האופניים מלווה אותו כל חייו. מאז שאני זוכר את עצמי אני בונה מסלולים, משתתף בתחרויות אופניים, מדריך ילדים, חברים ואנשים, ולא מפסיק להתגלגל, אם זה באופניים, ברולרבליידס או בסקייטבורד. חברו גלגלים למשהו, ותראו אותי שם. חלק בלתי נפרד ממני וטבע שני שלי כבר אמרתי?

אני מדריך כבר יותר מארבע שנים מאות תלמידים במסגרת "מתגלגלים – בית הספר לרכיבה על אופניים". שם הבנתי שזהו הדבר שמסב לי הנאה יותר מכל. ההחלטה לפתוח בית ספר לרכיבה על אופניים אינה מקרית משום שהיא כרוכה בעזרה לכל אותם ילדים ומבוגרים שחששו לנסות כוחם ברכיבה על אופניים.

זוהי תחושה נפלאה. התלמיד הצעיר ביותר שלימדתי בן 4, והתלמידה המבוגרת ביותר בת 77 ! אלופים אמיתיים. שמעתי כבר הכל: "אני מפחדת ולעולם לא אצליח", "אני מקרה אבוד. אין לי שיווי משקל בכלל!". אך העובדה היא שהתלמידים הסקפטיים ביותר שפגשתי יודעים היום לרכוב על אופניים.

מדהים לראות את תחושת ההצלחה על פניהם כשהם רוכבים לבדם ונהנים מכל רגע. העצמאות ותחושת החופש שהרכיבה מעניקה להם היא אדירה. כאשר אני נפגש במקרה בבוגרי בית הספר חולפים על פני ברכיבה, מנופפים לשלום בדרכם לעבודה, לסידורים או לסתם טיול בעיר, אני מרגיש שהצלחתי לעשות משהו חשוב.

עבורי זהו הישג מרשים.

עודד צפתי

משתמש בשיטת לימוד ייחודית בה התלמיד רוכב על האופניים בזמן שהוא מקבל תמיכה והדרכה צמודה מהמדריך הגולש לצדו ברולרבליידס. הוא משלב הדרכה טכנית מקצועית וסבלנות אישית רבה, ומבטיח את ההצלחה שלכם ברכיבה על אופניים בצורה נכונה ובטוחה.

הירשמו עוד היום לקורס רכיבה על אופניים והתחילו לדווש!
עודד צפתי,מדריך רכיבה על אופניים
לילדים, בני נוער, נשים וגברים.
054-3206825