לימוד רכיבה על אופניים לגיל הזהב

גיל הזהב

ללמוד לרכוב על אופניים בקלות!

חשוב שתדעו – כולם יכולים ללמוד לרכוב על אופניים. תמיד רציתם ללמוד אבל חשבתם שזה כבר מאוחר מדי? ובכן, לא כך חושבים כשרוצים ללמוד לנוע על גלגלים.

איזי בן 60 לומד לרכוב על אופניים עם עודד צפתי באמצעות שיטת לימוד ייחודית

איזי, תל-אביב, בן 60

חלומות אפשר להגשים!

תנו לעצמכם או להוריכם מתנה חלומית. תנו דרור לרצונותיכם ותגלו שאפשר לרכוב ללא כל מכשול. בואו והצטרפו למאות הבוגרים שבחרו לנסות לרכוב והצליחו.

חני בת 77 לומדת לרכוב על אופניים עם עודד צפתי

חני, תל-אביב, בת 77

עודד צפתי, מדריך מקצועי בעל ניסיון עשיר בלימוד מבוגרים, משתמש בשיטת לימוד ייחודית. בזמן שהתלמיד רוכב על האופניים הוא מקבל תמיכה והדרכה צמודה מהמדריך הגולש לצדו ברולרבליידס. הדאגה לביטחון התלמיד, ההדרכה הטכנית והמקצועית, והסבלנות האישית הרבה, מבטיחים את ההצלחה שלכם ברכיבה על אופניים בצורה נכונה ובטוחה. הסיבות העיקריות לכך שמבוגרים נמנעים מרכיבה על אופניים נובעות בדרך-כלל מפחד או מניסיון עבר לא מוצלח. אם תתגברו על החששות וההיסוס תיווכחו לדעת שהרכיבה היא בעצם קלה ופשוטה. יחד נוכל להתגבר על המכשולים, לרכוש ביטחון ומיומנויות רכיבה, להינות מניידות ומהרגשת חיוניות, בשיעורים ספורים בלבד.

כיצד זה מתבצע?

את השיעור הראשון נפתח בהיכרות ובהסבר קצר על מבנה האופניים ועל טכניקת שיווי המשקל ברכיבה. לאחר מכן נצא למסלול האופניים. בתחילת השיעורים נלמד רכיבה בסיסית הכוללת לימוד נכון של פניות, עצירות ובלימות פתע. בהמשך השיעורים נשים דגש על שימוש אידיאלי של ההילוכים בעליות ובירידות, בעקיפות ובהשתלבות נכונה בתנועה. אם אין לכם אופניים או שהם מצויים זמן רב מדי במחסן, אנו מבטיחים שייעשה בהם שימוש. ואם תרצו, בית הספר יספק לכם בזמן השיעורים זוג אופניים וקסדה שמותאמים למידות ולגובה שלכם.

איפה זה קורה?

במקומות הכי יפים עם שבילי האופניים הכי מפנקים – ספורטק תל אביב (פארק הירקון) או בפארק הרצליה, סמוך לקניון שבעת הכוכבים. ניתן לשלב רכיבה בטיילת היפה של תל אביב, רכיבה לאורך נחל הירקון או רכיבה במסלולים עירוניים.

הירשמו עוד היום לקורס רכיבה על אופניים והתחילו לדווש!
עודד צפתי,מדריך רכיבה על אופניים
לילדים, בני נוער, נשים וגברים.
054-3206825