לימוד רכיבה על אופניים לילדים

ילדים

הורדת גלגלי עזר בקלות

הילדים של היום בדרך כלל תקועים במשך שעות מול משחקי המחשב, האיי-פאד והטלוויזיה. הגיע הזמן לנתק אותם מעט מן המסך וליהנות ממשהו חדש, ספורטיבי וממריץ. רכיבה על אופניים היא פעילות גופנית שתסב לכל ילד הנאה צרופה ותמלא אותו במרץ ובשמחה.

ליאו ותיאו לומדים לרכוב על אופניים עם עודד צפתי

ליאו(7) ותיאו(5), גבעתיים

ילדים ובני נוער לומדים לרכוב על אופניים

זה כל כך פשוט כשאתה ילד. ילדים מגיל 5 לומדים לרכוב על אופניים תוך שניים עד שלושה שיעורים ללא גלגלי עזר. רכישת המיומנות תשמש אותם בהמשך בלקיחת אחריות, זהירות ועצמאות. לאחר שילמדו לרכוב על אופניים הם יוכלו להצטרף אליכם לפעילות משפחתית כיפית בסופי שבוע, להסתובב עם חברים אחרי בית הספר או להגיע בקלות לחוג הדרמה שנמצא במרחק רכיבה של חמש דקות מביתכם.

עדן בת 8 לומדת לרכוב על אופניים עם עודד צפתי

עדן(8), תל-אביב

עודד צפתי רכש ניסיון רב והדריך כבר מאות ילדים, משתמש בשיטת לימוד ייחודית בה הילד רוכב על האופניים בזמן שהוא מקבל תמיכה צמודה מהמדריך הגולש לצדו ברולרבליידס. ליווי זה, הכולל הדרכה טכנית מקצועית וסבלנות אישית רבה, יבטיחו חוויית למידה נכונה ובטוחה. כל אלה יגרמו לילד ללמוד לדווש בהנאה רבה.
הלמידה כוללת רכישת מיומנויות רכיבה מגוונות: שמירה על שיווי משקל, הבנת חשיבותה של רכיבה בטוחה כמו ההיצמדות לימין הדרך, התמודדות עם פניות וסיבובים והסתגלות לתנאי השטח המשתנים – עליות, ירידות, עצירות, בלימות פתע ועוד.
בית הספר מספק זוג אופניים וקסדה המותאמים אישית למידות ולגובה התלמיד או התלמידה. הורים לילדים יכולים להגיע וללוות את השיעור עם זוג אופניים נוסף. סבא וסבתא – גם אתם מוזמנים ללוות ולהשתתף.

תומר בן 5 לומד לרכוב על אופניים בלי גלגלי עזר

תומר(5), תל-אביב

איפה זה קורה?

במקומות הכי יפים עם שבילי האופניים הכי מפנקים – ספורטק תל אביב (פארק הירקון) או בפארק הרצליה, סמוך לקניון שבעת הכוכבים.
ניתן לשלב רכיבה בטיילת היפה של תל אביב, רכיבה לאורך נחל הירקון או רכיבה במסלולים עירוניים.

הירשמו עוד היום לקורס רכיבה על אופניים והתחילו לדווש!
עודד צפתי,מדריך רכיבה על אופניים
לילדים, בני נוער, נשים וגברים.
054-3206825